Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Obec Čechynce
Čechynce

Zber plastov,tetrapakových a kovových obalov-műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése

oznam-hirdetés

Zber plastov,tetrapakových a kovových obalov-műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése
Obecný úrad v Čechynciach oznamuje, že zber plastových fliaš + tetrapakových a kovových obalov (vrecový zber) sa uskutoční dňa 8. júna 2023 t.j. vo štvrtok od 06,00 hod. spred Vašich domov. Žiadame občanov aby tento separovaný odpad vkladal do vriec stlačenej forme a naplnené vrecia uväzovali!
Csehi Községi Hivatal tudatja a lakosággal, hogy a műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése 2023. június 8-án azaz csütörtökön 06,00 órától lesz a családi házak elől. Kérjük a lakosokat, hogy a hulladékot préselt formában helyezzék a zsákokba, amelyeket be kell kötni!
Upozornenie pre občanov na správne triedenie separovaných zložiek odpadu
Na základe informácií od spoločnosti VEPOS s.r.o. Vráble, že pri posledných vývozoch a to plastov + tetrapakových a kovových obalov z našej obce sa zistili veľké nedostatky pri separovaní, konkrétne: „Po vysypaní odpadu na triediacu linku bolo v triedenom odpade pracovníkmi linky zistené, že v dovezenom odpade sa nachádzal vysoký podiel iného odpadu. Išlo o rôzny odpad ako napr. handry, krabice, špinavé fólie od zeminy a ďalší iný podobný komunálny odpad.“
Nakoľko do jednotlivých zložiek odpadu sa stále dostáva odpad, ktorý tam nepatrí, preto z tohto dôvodu Vás upozorňujeme, že pri ďalších vývozoch odpadu z našej obce sa budú robiť kontroly vriec s odpadom a nesprávne vyseparovaný odpad nebude vyvezený!!!
Žiadame občanov, aby do vriec vždy dávali iba samostatné komodity v zmysle informačného letáka, ktorý ste obdržali a zároveň je zverejnený na web stránke obce: http://www.cechynce.eu/.../informacie/separovanie-odpadov/
Dátum vloženia: 6. 6. 2023 9:17
Autor: Správca Webu

Udalosti

Propagačné video obce

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Foto 25