Navigácia

Obsah

Výstavba elektrickej nabijacej stanice pre elektromobily v obci Čechynce

Typ: ostatné
na fotkách-fényképeken

Prvá elektrická nabíjacia stanica pre elektromobily bola v Čechynciach inštalovaná na Kostolnej ulici. Pre nabíjanie elektromobilov sú vyhradené dve parkovacie miesta vyznačené zelenou farbou, ale miesto je veľmi ľahko viditeľné už z diaľky vďaka typickej zelenej farbe tejto nabíjacej stanice od firmy ejoin.

Nabíjacia stanica bola vybudovaná vďaka dotáciam Európskej Únie a Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky na podporu budovania verejne prístupných elektrických nabíjacích staníc. 

Nabíjacia stanica je verejne dostupná pre všetkých majiteľov elektromobilov. Pre nabíjanie elektromobilu je najvýhodnejšie sa autorizovať pomocou ejoin nabíjacej karty. S touto nabíjacou kartou sa dá platiť nielen v Čechynciach, ale na všetkých staniciach tejto spoločnosti. Ešte ju nemáte? Ľahko ju získate registráciou na internetovej stránke spoločnosti www.ejoin.sk

O tom ako sa autorizovať a o možnostiach platby sa dočítate na stránke spoločnosti ejoin. A prvé tri mesiace po spustení nabíjacej stanice máte dokonca možnosť nabíjania zadarmo!

A to už sa oplatí!

 


Prílohy

Vytvorené: 28. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 10. 2020 15:31
Autor: Správca Webu