Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Obec Čechynce
Čechynce

Zber plastov,tetrapakových a kovových obalov-műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése

Zber plastov,tetrapakových a kovových obalov-műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése

oznam-hirdetés

Zber plastov,tetrapakových a kovových obalov-műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése
Obecný úrad v Čechynciach oznamuje, že zber plastových fliaš + tetrapakových a kovových obalov (vrecový zber) sa uskutoční dňa 15. februára 2024 t.j. vo štvrtok od 07,00 hod. spred Vašich domov. Žiadame občanov aby tento separovaný odpad vkladal do vriec stlačenej forme a naplnené vrecia uväzovali!
Csehi Községi Hivatal tudatja a lakosággal, hogy a műanyag, ásványvizes és üdítős PET műanyag palackok, tetrapakos és a fémdobozos hulladék begyűjtése 2024. február 15-én azaz csütörtökön 07,00 órától lesz a családi hávzak elől. Kérjük a lakosokat, hogy a hulladékot préselt formában helyezzék a zsákokba, amelyeket be kell kötni!
Upozornenie pre občanov na správne triedenie separovaných zložiek odpadu
Na základe informácií od spoločnosti VEPOS s.r.o. Vráble, že pri posledných vývozoch a to plastov + tetrapakových a kovových obalov z našej obce sa zistili veľké nedostatky pri separovaní, konkrétne: „Po vysypaní odpadu na triediacu linku bolo v triedenom odpade pracovníkmi linky zistené, že v dovezenom odpade sa nachádzal vysoký podiel iného odpadu. Išlo o rôzny odpad ako napr. handry, krabice, špinavé fólie od zeminy a ďalší iný podobný komunálny odpad.“
Nakoľko do jednotlivých zložiek odpadu sa stále dostáva odpad, ktorý tam nepatrí, preto z tohto dôvodu Vás upozorňujeme, že pri ďalších vývozoch odpadu z našej obce sa budú robiť kontroly vriec s odpadom a nesprávne vyseparovaný odpad nebude vyvezený!!!
Žiadame občanov, aby do vriec vždy dávali iba samostatné komodity v zmysle informačného letáka, ktorý ste obdržali a zároveň je zverejnený na web stránke obce: http://www.cechynce.eu/.../informacie/separovanie-odpadov/
Dátum vloženia: 11. 2. 2024 16:44
Autor: Správca Webu

Udalosti

Propagačné video obce

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Foto 10